DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Jak poslat díly na úpravu.

 

VÁLEC:

Válec je potřeba poslat čístě umytý (drobnou mastnotu neřeším, jde zejména hrubé nečistoty, zbytky bláta nebo napečené zbytky oleje). Z válce je nutné demontovat všechny svorníky (štefty). Pro cestovní úpravu a cestovní 3K úpravu je potřeba zaslat válec z typu 20/21/23, nikoliv válec typu 05 (Jak válce rozeznat najdete ZDE). Pro ostaní rozsáhlejší úpravy je potřeba vždy domluvit typ válce (výběr se liší dle rozsahu úprav). Vždy si zkontrolujte stav válce, ne všechno úprava a výbrus zahladí. Jde zejména o praskliny, osekané hrany kanálů, poškození dosedacích ploch hlavy a válce atd.)

 

HLAVA:

Pro standardní úpravy je vždy potřeba dodat hlavu z typu 20/21/23 což je ta s se spalovacím prostorem ve tvaru ledviny (Jak poznat správný typ hlavy najdete ZDE). Hlavu dodávejte vždy umytou a zbavenou nečistot obdobně jako válec. Zkontrolujte stav závitu a chladících žeber. Spalovací prostor hlavy by neměl být posekaný od zlámaných pistních kroužků nebo jehel z ojničního ložiska. Drobné povrchové poškození není na závadu, ale problém nastává pokud jsou v hliníku trosky kroužků nebo jehel. Hlavy jsou občas řešeny výměnným způsobem. Je to z důvodu urychlení výrobního procesu. Pokud trváte na své hlavě je potřeba to uvést (doba úpravy se může prodloužit i o 2-3 týdny).

 

ODESLÁNÍ:

Balíček důkladně zabalte a snažte se co nejvíce omezit možná poškození přepravou.

DŮLEŽITÉ!! Do zásilky VŽDY přiložte lístek na kterém prosím uveďte:

1. adresu pro zpětné odeslání + tel. číslo

2. kontakt pro komunikaci (email, telefon, nick z FB)

3. stručný popis typu domluvené úpravy (2k/3k/4k - cestovní/sportovní - případně další domluvené požadavky)

 

 

Při odeslání balíku mi prosím vždy odešlete číslo balíku, abych se zásilkou počítal a mohl si ji ohlídat. Ideální je odesílat jako "BALÍK NA POŠTU"

 

Nikdy neposílejte díly bez předchozí domluvy!!!!!!

 

Adresa pro dodáni:

MAREK IMLAUF
ČESKOBRODSKÁ 218  
28163 KOZOJEDY
Tel: 736239999

 

Poštovné zpět:

Česká pošta - Balík do ruky + dobírka 192kč
Česká pošta - Balík na poštu + dobírka 165kč
Česká pošta - Balík do ruky při platbě předem 135kč
Česká pošta - Balík na poštu při platbě předem 110kč

        Standardně odesílám vše jako "Balík na POŠTU" pokud chcete zvolit jiný způsoub, je potrřeba se na tom domluvit.

Ceny jsou kalkulované za poštovné + balné za jednu kompletní sadu válce a hlavy. V případě větších zásilek se může s ohledem na váhu cena poštovného úměrně navýšit dle tarifu České pošty.